SZALEŃSTWA CIOTKI AGATKI

Aktualnosci, IC Animacje na wakacje, Zaproszenia

AKTUALIZACJA: FOTORELACJA naszych zajęć z KULTURY w DRODZE w naszym artykule. Zachęcamy Rodziców i Dzieci do obejrzenia.

SZALEŃSTWA – to nic innego jak fantastyczne animacje, powiązane z pozyskiwaniem pożytecznej wiedzy na przykład na temat zdrowia, ekologii. Podczas zajęć dzieje się też ważna rzecz – otwieranie dzieci na relacje z rówieśnikami.

Zachęcamy gorąco do udziału w nastepujących blokach animacyjnych:

EKO – AGATKA – 80-MINUTOWY WARSZTAT dla dzieci powyżej 10 roku życia. recykling i ekologia – temat przewodni 🙂 Program jest pełen zabaw ruchowych z wykorzystaniem m.in. surowców wtórnych, pracować będziemy również z wierszami i piosenkami ekologicznymi, stworzymy “recyklingową orkiestrę” i “Dom mody z salonem piękności”.
POCZĄTEK ZAJĘĆ – GODZ. 10.00

Z AGATKĄ WŚRÓD ZWIERZĄT – program dla dzieci najmłodszych w wieku 3 – 7 lat. Podczas zabawy Animator Agatka zapoznaje dzieci z pięknym światem zwierząt, uczy tańca zwierzątek, prowadzi zabawy edukacyjne, konkursy i zawody na gumowych zwierzątkach, prowadzi warsztaty balonowe…. słowem przez 80 minut zabawy wprowadza dzieci w świat zwierzątek i w świat radości …
POCZĄTEK ZAJĘĆ – GODZ. 11.30

AGATKA, A PSIK NA ZDROWIE – 70 – minutowe Zajecia dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, których celem jest zachęcenie Pociech do prowadzenia zdrowego stylu życia. Zabawy dydaktyczne: Żyj zdrowo realizowane w formie pytań (prawda czy fałsz), owocowe konkursy: “Kapusta w grze”, “Warzywny głuchy telefon” czy “Zupa jarzynowa” w których każdy staje się warzywem – to doskonałe narzędzia edukacyjne. Program, w którym warto uczestniczyć zostanie zakończony “Szalonym aerobikiem” i konkursami.
POCZĄTEK ZAJĘĆ – GODZ. 13.00

WSZYSTKIE TE WARSZTATY, KTÓRE BĘDĄ MIEĆ MIEJSCE W DNIU
19 SIERPNIA 2021 ODBĘDĄ SIE W PLENERZE – JEŚLI TYLKO POZWOLI NAM NA TO SPRZYJAJĄCA POGODA.

Program realizowany jest dzięki środkom pozyskanym z DEPARTAMENTU KULTURY URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO. Projekt o finansowanie działań złożono do Programu KULTURA W DRODZE. Dziękujemy za pozytywną ocenę tego wniosku.

Dodaj komentarz