ZADUSZKI ARTYSTYCZNE “NIE OPUSZCZAJ MNIE”

Aktualnosci

19 listopada 2021 r. w sali Brzezińskiego Centrum Kultury i Biblioteki miało miejsce niezwykłe wydarzenie, nostalgiczno-poetycko-muzyczny wieczór z twórczością zmarłych poetów, piosenkarzy ubrany w opowieść o życiu i miłości.
Dopisała nam wspaniała Publiczność, przed którą chcemy występować zawsze, bo emocje, jakie czuliśmy i owacje i bisy, jakie nam zgotowaliście pozwalają wierzyć, że takie wydarzenia chcecie Państwo oglądać …

W Wieczorze Artystycznym udział wzięli:

Dariusz Pietrzykowski – Solista, tenor liryczny, występujący gościnnie w Operze Narodowej
w Warszawie, Teatrze Wielkim w Poznaniu, Operze Nova w Bydgoszczy, Operze Krakowskiej, Operze Na Zamku w Szczecinie, Operze Bałtyckiej w Gdańsku. Współpracuje z takimi mistrzami batuty, jak: Mirosław J. Błaszczyk, Tomasz Bugaj, Jose Maria Florencio Jr., Kazimierz Kord, Tadeusz Kozłowski, Marek Pijarowski, Paweł Przytocki, Jerzy Salwarowski, Tadeusz Strugała, Wojciech Michniewski, Eraldo Salmieri.

Klaudia Szarowska – młoda utalentowana Wokalistka, współpracująca obecnie z kilkoma muzykami, laureatka wielu festiwali i konkursów, obecnie koncertuje w Łodzi i innych miastach Polski.

Michał Jasnos – Pianista, absolwent Akademii Muzycznej i Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi (instrument – fortepian jazzowy). Organista, muzyk, aranżer.

Artyści Brzezińskiego Centrum Kultury i Biblioteki:
Izabela Wiśniewska, Agata Wojtas, Agata Marszałek. Paulina Wiertelak, Kamila Kuświk, Magdalena Bączak.

Scenariusz i reżyseria Spektaklu – Izabela Wiśniewska
Scenografia – Marek Tomaszewski
Zdjęcia – Paweł Marciniak

SŁODKI UPOMINEK – SERCE Z PIERNIKA – DLA WSPANIAŁEJ BRZEZIŃSKIEJ PUBLICZNOŚCI PRZYGOTOWAŁA I UFUNDOWAŁA CUKIERNIA-PIEKARNIA Z BRZEZIN:

PIEKARNIA-CUKIERNIA BRZEZINIANKA Hurtownia      
ul. F. Krawczykowskiego 10 62-874 Brzeziny HURTOWNIA PIEKARSKO-CUKIERNICZA, SKLEP SPOŻYWCZY Telefon | 639 642 605  
GORĄCO DZIĘKUJEMY NASZYM DARCZYŃCOM
ZA OKAZANE SERCE, ZA WSPARCIE !!!