Świąteczne spotkanie z tradycją …

Aktualnosci

Dnia 5 grudnia 2021 r. w naszej pięknej sali OSP Brzeziny odbył się Konkurs Powiatowy „Świąteczne Spotkanie z Tradycją”… . Obfite stoły bożonarodzeniowe, świąteczna atmosfera i cudowny klimat przedświąteczny to sceneria tej pięknej Uroczystości konkursowej organizowanej przez Powiat Kaliski, gminę Urząd Gminy Brzeziny i nasze Centrum Kultury.

Konkurs odbył się w reżimie sanitarnym, obowiązującym od 1 grudnia, dlatego spotkaliśmy się w zamkniętym gronie. Wszystkim uczestnikom Konkursu serdecznie gratulujemy smacznych i pięknie udekorowanych stołów a naszym BRZEZINIANKOM – gratulujemy Zwycięstwa w konkursowych zmaganiach …. A my równie gorąco dziękujemy cudownym Artystom z naszego Centrum Kultury:💚 Zespołowi Pieśni Brzezianki 💚 Kapeli Ludowej Brzeziny 💚 Agatce Marszałek 💚 Agatce Małeckiej💚 Nadii Jaśkiewicz💚 Julii Langa💚 Magdzie Łazarek💚 Nikoli Kwiatkowskiej💚 Nikodemowi Gawełek za pięknie wyśpiewane świąteczne piosenki i kolędy …Dziękujemy!!!

Artykuł o naszym wydarzeniu opublikowano również na stronie Starostwa Powiatowego w Kaliszu. Tradycje wigilijnego stołu zaprezentowano w Brzezinach – Starostwo Powiatowe w Kaliszu
Zachęcamy do podejrzenia:-)