30. FINAŁ WOŚP W BRZEZINACH

Aktualnosci, Zaproszenia

RELACJA Z PRZEBIEGU 30. FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ
POMOCY W BRZEZINACH:

Za nami WIELKI FINAŁ 30.ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY‼

Spisaliście się wszyscy na medal !- to za mało powiedziane! Ale jak inaczej docenić obecność Waszą – mimo fatalnej pogody – i otwarte serca (i kieszenie) na pomaganie w realizacji szczytnego celu doposażenia szpitali w sprzęt diagnostyczny i medyczny dla oddziałów okulistyki dziecięcej?
Ci z Was, którzy dotarli na nasz brzeziński finał są AUTORAMI SUKCESU NASZEJ ZBIÓRKI ‼
Pobiliśmy brzeziński rekord i uzbieraliśmy w akcji licytacji kwotę

9.338,41 zł

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

(w tym 518,41 zł zebrały Panie z ZESPOŁU PIEŚNI BRZEZINIANKI).

Kwota z puszek WOŚP – harcerskie zbiórki + loteria+zbiórka przy DMUCHAŃCACH (Fun4kids Joanny Chojnackiej) to aż

5.515,21 zł

KWOTA ZEBRANA W BRZEZINACH WYNOSI ZATEM

14.853,62 zł

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim darczyńcom (których wymieniamy w tym poście) i Wam, którzy te dary wylicytowaliście.

Możemy być dumni z Brzezin ‼ Siema! Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

GORĄCO DZIĘKUJEMY NASZYM “zawodowcom” LICYTATOROM:
➡PANU KRZYSZTOFOWI NOWAKOWI💚
➡PANI NATALII BIERNAT💚

DZIĘKUJEMY PANU PAWŁOWI PRZYBYLSKIEMU – naszemu zawodowemu fotografowi za cudowne FOTKI i czas poświęcony na tę fotograficzną relację 💚

DZIĘKUJEMY ZESPOŁOWI PIEŚNI BRZEZINIANKI za przygotowanie stoika z jadłem i częstowanie uczestników FINAŁU💚

DZIĘKUJEMY FIRMIE FUN4KIDS JOANNY CHOJNACKIEJ z atrakcje dla dzieci (dmuchańce) 💚

Dziękujemy ponadto:
➡ Harcerzom 35 Drużyny Harcerskiej z Brzezin z Druhem Jackiem Kamińskim za zbiórkę i licytację na rzecz WOŚP
➡PARAFIALNO-STRAŻACKIEJ ORKIESTRZE DĘTEJ GMINY BRZEZINY z kapelmistrzem ADRIANEM WAŁOWSKIM

➡Artystom CENTRUM KULTURY:
1/ ZESPOŁOWI TAŃCA CK z p. Piotrem Sieraszewskim
2/ AGACIE MARSZAŁEK
3/ AGACIE MAŁECKIEJ
4/ MAGDALENIE ŁAZAREK
5/ NIKOLI KWATKOWSKIEJ
6/ NIKODEMOWI GAWEŁEK
za uświetnienie naszego Finału prezentacjami artystycznymi.

WE ARE THE CHAMPIONS – jesteśmy ZWYCIĘZCAMI !!!!!!

Każdego roku brzezińska społeczność angażuje się w akcję, która ogarnęła nie tylko Polskę, ale już bardzo wiele miejsc w Europie i Ameryce … i tak będzie również w roku 2022.

gggggggggg

SZÓSTA OFERTA (26.01.2022):

To właściwie kilka ofert, które się posypały w tym dniu:

  1. Piękne sanie od firmy DAW-SPAW NOWAKOWSKI
  2. VOUCHER na indywidualny trening personalny z Mistrzem Świata
    w KICK-BOXING-u Mariuszem Ziętkiem
  3. Gadżety sportowe od AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA W BRZEZINACH
  4. Hełm strażacki od OSP w Brzezinach

Nie ustajemy w poszukiwaniu naszych licytacyjnych PRODUKTÓW dla Was😃➡ Dziś propozycja sklepu PAPIERówka – dziękujemy za ten DAR SERCA właścicielce sklepu – Pani Paulinie Zmyślonej ‼💞SUPER MARIO Klocki Lego (wiek +6) do wylicytowania podczas FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY !!!

CZWARTA OFERTA (24.01.2022):

Kochane Babeczki 😀 Drodzy Panowie – Mężowie !Sypią się nasze propozycje do “skorzystania”, które licytujemy podczas Finału WOŚP – TYM RAZEM OFERTA DLA PAŃ ‼‼➡ZIELNY DWOREK W CZEMPISZU organizuje SUPER IMPREZKĘ DLA KOBIET. Dwa miejsca dla SUPER BABECZEK są do wylicytowania w dniu 30 stycznia 2022 r. Tak o imprezie piszą jej Organizatorzy: Kochane kobiety, nasze cudowne Panie! Wielkimi krokami zbliża się Wasze święto! Święto Kobiet pięknych, silnych, pełnych energii, zaradnych, mądrych, odważnych, seksownych!…Wasze zalety można by wymieniać i wymieniać bez końca! Celebrujmy razem ten dzień w atmosferze uśmiechu i radości i dobrej zabawy !Zapraszamy Was serdecznie 5 marcaSTART 19:00!Cena 150 zł /os (MY LICYTUJEMY CENĘ) !W tym dniu zabawę poprowadzi 𝐃𝐣 𝐏𝐢𝐨𝐭𝐫 Ł𝐮𝐬𝐳𝐜𝐳𝐚𝐫𝐳 & 𝐯𝐢𝐬-𝐀-𝐯𝐢𝐬 𝐏𝐡𝐨𝐭𝐨 𝐁𝐲 𝐌𝐞, Nie zabraknie dodatkowych atrakcji 😁DZIĘKUJEMY GORĄCO WŁAŚCICIELOM “ZIELNEGO DWORKU” ZA DAR SERCA 🥰🥰🥰

TRZECIA OFERTA (22.01.2022):

Kochani‼️‼️‼️Kolejna nasza propozycja na licytację podczas Wielkiego Finału WOŚP❤️ to przepiekne rzeźby, które powstały dzięki Rzeźbiarzom podczas X Pleneru (sierpień 2021) i w pracowni Dom Pracy Twórczej “Brzezin”.
Dziękujemy za te prace Panom:
➡️Zdzisław Gotfryd
➡️Łukasz Zabłocki
➡️ Kuba Jastrzębski
Przybywajcie w przyszłą niedzielę do OSP Straż Brzeziny‼️

DRUGA OFERTA (20.01.2022):

Na Licytacji pojawi się piękna pamiątkowa piłka z podpisami wszystkich ważnych w LKS OLIMPII BRZEZINY zawodników, członków Zarządu … i Przyjaciół.
DZIĘKUJEMY NASZEJ OLIMPII !!!

PIERWSZA OFERTA (19.01.2022):

2 VOUCHERY NA WYNAJEM DMUCHAŃCÓW DLA OSÓB PRYWATNYCH (urodzinki, uroczystości rodzinne z udziałem dzieci) o wartości 200 zł każdy (przy zakupie usługi 600 zł). Kto chce skorzystać – niech przybędzie na nasz orkiestrowy Finał do OSP Brzeziny. DZIĘKUJEMY FIRMIE FUN4KIDS JOANNY CHOJNACKIEJ ZA DAR SERCA ‼‼

Temat 30. Finału WOŚP

Zbliżający się 30. Finał zagra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku dzieci. Czynnikiem niezbędnym do prawidłowej diagnozy i wdrożenia terapii jest nowoczesny sprzęt, którego polskim placówkom brakuje.” – taka zapowiedź padła w mediach z ust Szefa tego największego aktu wsparcia dla innych – Jurka Owsiaka. Oddziały i pododdziały okulistyki dziecięcej oraz wydzielone łóżka dziecięce w oddziałach okulistyki dla dorosłych działają w 25 ośrodkach w 17 miastach Polski. W całym kraju są też poradnie okulistyki dziecięcej, które również wymagają wyposażenia w nowoczesny sprzęt okulistyczny. Rokrocznie na oddziałach okulistyki dziecięcej hospitalizowanych jest kilkanaście tysięcy pacjentów.

Jak będzie wyglądał szczegółowo program naszych działań opublikujemy wkrótce. Już dziś wiadomo jednak, że zbieramy tradycyjnie – do puszek i podczas akcji w dniu Finału, ale już właściwie na początku roku 2022 zwrócimy się do Państwa z prośbą o FANTY na loterię, a także darowizny (przedmioty i usługi), które mogą być zlicytowane na rzecz WOŚP.

Prosimy, pomyślcie, czym możecie obdarować innych, otwierając serca i wspierając akcję. To Wasze wsparcie spowodowało, że osiągane są wciąż rekordowe środki na wsparcie szpitali i zakup sprzętów medycznych. Przypominamy, że podczas ostatniego Finału mogliśmy zaobserwować miliony zaangażowanych osób, które uczestniczyły w charytatywnej imprezie. Co więcej, w 2021 roku padł absolutny rekord, jeśli chodzi o zebraną kwotę i to pomimo panującej pandemii. W trakcie 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało się zebrać aż 210 813 830, 10 zł, a tak wysokiej kwoty nie było od 1993 roku.