Sukces wokalny Aleksandry Wojtas

Aktualnosci

Śpieszymy donieść wszystkim zainteresowanym, że była wychowanka naszego domu kultury – Aleksandra Wojtas została laureatką I miejsca

IX Festiwalu Kolęd, Pastorałek
i Piosenek Bożonarodzeniowych
Kraków, 9 stycznia 2022

Zwycięska piosenka – pastorałka MARYJA LUDZKĄ MA TWARZ została napisana przez Olę, a muzykę skomponował również nasz “Rodak” – Pan Przemysław Olek – nauczyciel – muzyk. Pastorałka o bardzo współczesnej i poruszającej treści poruszyła Jurorów wykonaniem iście aktorskim, “smakiem” muzycznym i nastrojem. Trudno się dziwić kunsztowi Wokalistki skoro jest słuchaczką STUDIUM MUSICALOWEGO działającego przy wrocławskim Teatrze Muzycznym CAPITOL. GORĄCO GRATULUJEMY TEGO WSPANIAŁEGO SUKCESU !!!

Aleksandrę można już od niedawna usłyszeć i zobaczyć w składzie chóru musicalowego podczas wystawianych w Teatrze Spektakli i Koncertów.

Ogromnie się cieszymy, że mieszkanka gminy Brzeziny osiąga takie sukcesy, tym bardziej, że swoją artystyczną drogę rozpoczynała jako gitarzystka i tancerka w Gminnym Ośrodku Kultury w Brzezinach.

Poniżej nagranie festiwalowe, zachęcamy do odsłuchania i skupienia się nad mądrym i wymownym tekstem młodej uczestniczki festiwalu.