Gala Światowych Musicali – Projekt CK z “CAPITOLEM”

Za nami kolejne działanie w ramach projektu “Czas na nas – aktywni seniorzy 60+” finansowanego przez Fundację BGK w programie Generacja 6.0 edycja IV. Tym razem uczestnicy rozwijali swoje kulturalne pasje. Wyjazd do TEATRU MUZYCZNEGO “CAPITOL” we Wrocławiu na “Galę Światowych Musicali” był zachętą do obcowania z kulturą wyższego rzędu. Pozytywne emocje, zachwyt nad poziomem artystycznym widowiska, radość i wzruszenie były doskonałą alternatywą dla telewizji i radia zdominowanych dokumentowaniem brutalnej rzeczywistości za naszą wschodnią granicą… Mamy nadzieję, że te piękne i jakże ulotne chwile wytchnienia od trosk i poczucia bezradności dają NASZYM SENIOROM siłę do podejmowania nowych wyzwań.