WOKALIŚCI CK – DZIECIOM Z UKRAINY

Aktualnosci

W sobotę 12 marca 2022 r. zakończyliśmy realizację “szybkiego” projektu edukacyjnego, muzycznego, który zrealizować chcieliśmy w geście solidarności z dziećmi z krainy. Pomysł zrodził się pod wpływem emocji, jakie nam towarzyszą w związku z krzywdą, jakiej doświadcza ludność cywilna w związku z napaścią Rosji na Ukrainę.

Tekst do muzyki Beaty Kozidrak “Co mi Panie dasz” napisała Dyrektor Izabela Wiśniewska. Tekst w linku: PRAWO DO POKOJU

Film zrealizowano w warunkach niestudyjnych. Każdy uczestnik zajęć wokalnych nagrywany był w pojedynkę, stąd brak “idealności” w wykonaniach partii wspólnych, jednak uważamy, że szczytny cel został zrealizowany w 100 procentach.

W Projekcie udział wzięły:

  • Agata Marszałek
  • Agata Małecka
  • Magdalena Łazarek
  • Nadia Jaśkiewicz
  • Julia Langa

Taką publikację pokazaliśmy na naszym FB:
Trudny i niespokojny czas trwającej wojny u polskich sąsiadów – w Ukrainie – stał się w naszym Centrum Kultury tematem przewodnim ostatnich zajęć wokalnych🇵🇱🇺🇦. Nasza muzycznie uzdolniona młodzież nagrała clip – protest przeciwko temu, co przeżywają ukraińskie dzieci. Prezentujmy ten materiał edukacyjny. Gratulujemy naszym Wokalistom i dziękujemy za otwartość i Waszą wrażliwość. Podczas nagrań (nie w studio a w naszych prostych warunkach – stąd czasem nie do końca zestawione głosy) wykazaliście się wszyscy ogromnym zaangażowaniem (materiał przygotowany podczas jednej próby) i dzięki temu już dziś możemy publiczność poruszyć Waszym dziełem. Bardzo dziękuję za Waszą postawę. Praca z Wami to ogromna przyjemność. 🥰
Polecam obejrzenie materiału filmowego …

Facebook
https://www.facebook.com/watch/?v=339874598050768