PLENERY FOTOGRAFICZNE – ciąg dalszy …

Aktualnosci

Efekty pracy młodych fotografów warsztatów fotograficznych FOTO CO TO? są niesamowite. Oryginalność pomysłów z wykorzystaniem specjalistycznych obiektywów przechodzi najśmielsze oczekiwania. Ostatnie zajęcia to poznawanie i obsługa różnych obiektywów stałoogniskowych i zmiennoogniskowych. Specjalistyczne sprzęty jak teleobiektywy czy rybie oko zostają przez młodych ludzi świetnie wykorzystane, a efektem tego są oryginalne ujęcia. Prace cieszą oko.

Podczas ostatnich zajęć fotograficznych  FOTO CO TO?  Młodzi fotografowie po raz pierwszy sięgnęli po obiektyw typu rybie oko “fish-eye, czego efektem były ciekawe fotografie zniekształcające obraz rzeczywisty. To zaginanie rzeczywistości stworzyło oryginale ujęcia. Miło popatrzeć na zaangażowanie ale także na talent jaki mają młodzi artyści. Fotografie przyrody jak i te, na których pozowali uczestnicy i w końcu piękno zakątków leśnych Brzezin cieszą oko.

My ze swej strony serdecznie dziękujemy Panu Pawłowi Przybylskiemu za ogromne zaangażowanie i pomysłowość, które obserwujemy podczas każdych zajęć prowadzonych w naszym Centrum Kultury.

Nowe pomysły rodzą się jak grzyb po deszczu, aż miło POPATRZEĆ:

Wszystkie prace i opis zajęć zamieszczamy w zakładce FOTO CO TO?
Przejdź do zakładki:


WARSZTATY FOTO-CO-TO ? – BRZEZIŃSKIE CENTRUM KULTURY I BIBLIOTEKA (brzeziny-centrumkultury.pl)