ZAJĘCIA EDUKACYJNE W ROKU KULTURALNYM 2022/2023 – ZAPRASZAMY !

Zapraszamy do uczestnictwa w formach zajęciowych organizowanych w naszym Centrum Kultury.

W nadchodzącym roku szkolnym realizować będziemy dla dzieci, młodzieży o dorosłych następujące aktywności edukacyjno-animacyjne:

• ZAJĘCIA STUDIA WOKALISTYKI (Prowadzący – Pani Izabela Wiśniewska – I spotkanie 19 września godz. 16.30)
  • ZAJĘCIA KOŁA PLASTYCZNEGO (Prowadzący – Pani Marta Filipczak – I spotkanie 27 września godz. 16.00)
  • ZESPOŁY MUZYCZNE (Prowadzący – Pani Izabela Wiśniewska i Pan Paweł Marciniak)
  • ZAJĘCIA KOŁA FOTOGRAFICZNEGO (Prowadzący – Pan Paweł Przybylski – I spotkanie 9 września godz. 16.00)
  • ZAJĘCIA NAUKI GRY NA GITARZE (Prowadzący – Pan Paweł Marciniak)
  • KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DZIECI 6-12 LAT (ODPŁATNIE – Szkoła Językowa ProfiLingua z Kalisza)
  • ZAJĘCIA TANECZNE częściowo odpłatne (Prowadzący Pan Piotr Sieraszewski – I spotkanie 9 września godz. 15.00)
  • ZAJĘCIA AKTYWNOŚCI SPORTOWEJ “KLUBU AKTYWNEGO SENIORA” – prowadzący Pani Anna Szuleta – I spotkanie 5 września 2022 r)
  • ZAJĘCIA TANECZNE DLA SENIORÓW (prowadzący Pani Katarzyna Kałuziak)
  • PARAFIALNO-STRAŻACKA ORKIESTRA DĘTA GMINY BRZEZINY (prowadzący Pan Adrian Wałowski)
  • ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA BRZEZINIANKI (kierownik Pani Maria Bilska-Przybył, kierownik muzyczny – Pan Zenon Kucharski)