III DNI KULTURY BRZEZIŃSKIEJ

Kochani, już po raz trzeci w weekend rozpoczynający LATO – SEZON WAKACYJNY 2023 zaprosimy Państwa do udziału w naszych DNIACH KULTURY BRZEZIŃSKIEJ. Chyba wszystko już ostatecznie zaplanowaliśmy (nawet pogodę😜) zatem przekazujemy Państwu informację, co się będzie działo w ostatnim tygodniu roku szkolnego – aż do niedzieli włącznie.

III Dni Kultury rozpoczynamy XI Plenerem Rzeźbiarskim – we wtorek – 20 czerwca, by w środę zaprosić Państwa (szczególnie Rodziców i Rodziny naszych Wychowanków-uczestników zajęć) na popis Młodych Artystów z okazji zakończenia roku kulturalnego, zaś w niedzielę – już tradycyjnie zapraszamy na FINAŁOWY FESTYN, który rozpoczniemy Przeglądem Orkiestr Dętych z Wielkopolski (godz. 15.00) a zakończymy Koncertem Gwiazdy i włoskimi szlagierami … .

Planujcie Państwo pobyt w Brzezinach w tych dniach, zapraszajcie znajomych, rodziny🤩☺️

Oczywiście poza koncertami będzie NIESAMOWITA strefa ROZRYWKI. Takiej jeszcze w Brzezinach nie było!

AN DREO E KARINA

Gorąco już dziś ZAPRASZAMY❣️❣️❣️❣️❣️