TYDZIEŃ BIBLIOTEK 2023

Gorąco zapraszamy naszych Czytelników na XX obchody Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Tegorocznym hasłem przewodnim jest hasło “Moja, Twoja, Nasza Biblioteka!”. A przecież taka jest Wasza – Nasza Biblioteka.

W tym roku świętujemy od 8 do 12 maja. Przygotowaliśmy wiele niespodzianek z wyjątkowymi gośćmi:

8 maja – godz. 10.00 – Kalejdoskop emocji – warsztaty dla młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Brzezinach z Panią Karoliną Buszkiewicz, psychologiem, coach’em i trenerką.

9 maja – godz. 10.00 – “Co robią uczucia?” – spotkanie dla uczniów klasy I SP w Brzezinach z bibliotekarką z Biblioteki Publicznej im. Braci Gillerów w Opatówku, Panią Agnieszką Przepiórką.

10 maja – godz. 17.00 – Jak lekko i z dowcipem brać życia ciężary – spotkanie dla seniorów z Panią Jolantą Szwalbe.

11 maja – godz. 9.15 i 10.30 – Pióro i atrament – warsztaty kaligrafii dla uczniów klas III Szkoły Podstawowej w Brzezinach z Panem Mateuszem Halakiem.

12 maja – godz. 17.00 – “Rodzice architekci dzieciństwa” – spotkanie dla rodziców i nauczycieli z pisarką, pedagogiem, Panią Ewą Nowak.

Zapraszamy serdecznie na nasze spotkania.