ZAPROSZENIE: DOŻYNKI GMINNO-PARAFIALNE W BRZEZINACH

Aktualnosci, IC Dożynki gminne, Zaproszenia

DRODZY MIESZKAŃCY NASZEJ GMINY, DRODZY GOŚCIE ‼️👍💪

Jak co roku o tej porze zaprosić Was chcemy na tradycyjną uroczystość dożynkową, która od wielu lat jest jedną z najważniejszych imprez plenerowych w Gminie, i która jest symbolem zakończenia żniwnej pracy rolników. 🥖🥖🥖🥨🥐. Tegoroczne wydarzenie planujemy na dzień 27 sierpnia 2023 r. i jak tradycja nakazuje rozpoczniemy je Mszą św. dziękczynną – za zebrane plony, za zdrowie tych, którzy na roli pracują …

Program naszego wydarzenia to oczywiście obrzęd dożynkowy i koncerty a także animacje dla dzieci (“Brokatowi” SZCZUDLARZE i kula do zorbingu i Wesołe Miasteczko), grille i smakołyki od naszych Kół Gospodyń: z MOCZALCA, FAJUM, PIEGONISKA PUSTKOWIA, JAMNIC-NATALINA oraz STOWARZYSZENIA SENIOR 50+ i Brzezińskich Równo-Ważnych.

Szczegółowy Program wydarzenia – zamieszczamy na PLAKACIE, a Was zachęcamy gorąco byście NIE PLANOWALI w tym dniu innych wydarzeń czy wyjazdów … . 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 niż uczestnictwo w naszym brzezińskim święcie.

Pragniemy pielęgnować tradycje wiejskie, bo są naszą chlubą i stanowią o naszej tożsamości i przynależności do tej społeczności. Wsie polskie się pięknie rozwijają i zmieniają, ale rolnik jest wciąż tym, dzięki któremu spożywamy pyszny chlebek i inne płody Ziemi. 👏👏👏

Zapraszamy już dziś na nasze wydarzenie‼️‼️‼️😍😍😍

Uczestnikom wydarzenia i chętnym do organizacji stoisk wystawienniczych proponujemy zapoznanie się w Regulaminem udziału w dożynkach, bo w ramach organizacji wydarzeń i przepisów RODO obowiązują zasady, które Organizator publikuje na rzecz społeczności.