Wielki sukces Wokalny Agatki Marszałek

Aktualnosci

W dniu 25 maja 2024 r. Wokalistka naszego Centrum Kultury Agata Marszałek uczestniczyła po raz drugi w Piotrkowskim Festiwalu Piosenki organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.
Agatka jest z nami od maja 2021 roku i bierze udział i uświetnia wszystkie nasze kulturalne wydarzenia: Koncerty okolicznościowe, Dni Kultury Brzezińskiej czy Gminno-Parafialne Święto Planów.

Jej rozwój wokalny jest niesamowity i wiem dobrze, że jeśli tak jest, to zawdzięcza to wielkiej pasji, zdolnościom i pracowitości. Kocha śpiewać i to jest fenomenalne. Tym bardziej ogromnie nas cieszy ten piotrkowski sukces. W festiwalu udział wzięło ponad 100 – tu wykonawców, a w najstarszej kategorii wiekowej – aż 48.
Spośród tych 48 osób Agatka wywalczyła sobie tzw. pierwsze WYRÓŻNIENIE !!!!!

To fantastyczna wiadomość, to ogromny sukces. GRATULUJEMY AGATKO !

UTWÓR DANUTY BŁAŻEJCZYK “TAKI CUD I MIÓD” NALEŻY DO NIEŁATWYCH …


MOK PIOTRKÓW NAPISAŁ:
Cóż to był za Festiwal ! Aż serce rośnie, że mamy aż tyle młodych i zdolnych osób 😍 Nasze szacowne jury wybrało najlepszych. Przedstawiamy Wam werdykt 🙂 W pierwszej kategorii wiekowej, czyli w klasach I – III szkoły podstawowej, jury przyznało dwie równorzędne nagrody i otrzymały je Maria Kendra z Piotrkowa Trybunalskiego oraz Rozalia Plich z Wolborza. Przyznano również dwa równorzędne wyróżnienia i trafiły one do Neli Kruszyńskiej z Łękawy i Darii Miernik ze Skarżyska – Kamiennej. Jeśli zaś chodzi o drugą kategorię (klasy IV – VIII szkoły podstawowej) to pierwszą nagrodę otrzymała Klaudia Kaleta z Kielc, druga nagroda powędrowała do Alicji Jałochy z Kielc, a dwie równorzędne III nagrody otrzymały: Kinga Jarnut z Wolborza i Martyna Kruk z Bełchatowa. W tej kategorii jurorzy przyznało aż siedem równorzędnych wyróżnień. Otrzymali je: Lena Kuc z Działoszyna, Maria Kubiś z Tomaszowa Mazowieckiego, Sandra Grabowska z Kielc, Michalina Cedro z Kielc, Jakub Filipek z Piotrkowa Trybunalskiego, Liliana Włodarczyk z Kłomnic oraz Dawid Ogłoza z Wólki Skotnickiej. W ostatniej kategorii zgłoszonych uczestników było najwięcej i jurorzy mieli najwięcej pracy. Po burzliwych obradach przyznali następujące nagrody i wyróżnienia: pierwszą nagrodę otrzymał Mateusz Włodarczyk z Tomaszowa Mazowieckiego, dwie równoległe drugie nagrody otrzymały: Joanna Orłowicz z Kielc oraz Vanessa Szanter z Warszawy, dwie równoległe trzecie nagrody otrzymali Filip Rychlik z Zakroczyna oraz Daria Wardzichowska z Kielc. Wyróżnienia pierwszego stopnia otrzymały Izabella Majewska z Piotrkowa Trybunalskiego oraz Agata Marszałek z Brzezin, wyróżnienia drugiego stopnia otrzymały Maja Zagrodzka z Kielc, Amelia Kałkowska z Twardosławic, Zuzanna Krawczyk z Piotrkowa Trybunalskiego oraz Roksana Papuzińska ze Zduńskiej Woli. Wyróżnienia trzeciego stopnia stopnia przypadły w udziale Konradowi Florczakowi z Woli Krzysztoporskiej, Natalii Olszańskiej z Piotrkowa Trybunalskiego, Zofii Piotrowskiej z Opoczna oraz Marii Chwastek z Kielc. Gratulujemy i widzimy się za rok 🙂

Jesteśmy ogromnie dumni i ja i jej tata.
Dziękujemy, że Pan był z nami …