AKTYWNY SENIOR

Klub Aktywnego Seniora wykorzystuje długie, zimowe wieczory na utrzymanie dobrej kondycji i pracę nad formą tak potrzebną wiosną. Podziwiamy ich dyscyplinę i zaangażowanie. Trzymamy kciuki za wytrwałość. Podczas zajęć ogólnousprawniających uczestnicy korzystają ze sprzętu zakupionego podczas realizacji ubiegłorocznego projektu.

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią, Klub Aktywnego Seniora powraca z Nordic Walking i gimnastyką na świeżym powietrzu. Ruch to doskonały antydepresant a kontakt z grupą dodatkowo motywuje do wyjścia z domu i ćwiczeń. Zajęcia są bezpłatne.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki (16.00-17.30) i środy (16.00-17.00), pod fachowym okiem instruktorki Anny Szuleta. Telefon do Pani Ani (prowadzącej zajęcia) – 693 249 199
Zapraszamy serdecznie.

Seniorki na zajęciach w dniu 9 sierpnia 2021 🙂

Pierwsze powakacyjne zajęcia dla seniorów za nami (9 sierpnia 2021). Seniorki dzielnie podążają ścieżkami leśnymi naszych okolic. Zajęcia z Nordig Walkingu rozszerzone są o gimnastykę ogólnousprawniającą. Zajęcia stwarzają szanse na podejmowanie systematycznej aktywności , które przynoszą korzyści w sferze fizycznej, poprawiają także samopoczucie oraz oddziałują na psychikę człowieka. Seniorki zbierają energię do dalszych działań.

A poniżej zdjęcia z jednego z lipcowych spotkań:-)