AKCJE GRUPY

Kochani!
Przybywamy do Was z podsumowaniem niedzielnego kiermaszu (12 luty 2023r.).

Dzięki Waszemu wsparciu, ogromnemu zaangażowaniu Opiekunów naszych podopiecznych, ogromnym sercom lokalnej i pozalokalnej społeczności udało nam się zebrać

8.698,22 zł

JESTEŚCIE WSPANIALI !!! Niedzielny kiermasz nie miałby racji bytu gdyby nie Wasza obecność. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoiska ❤️❤️❤️

Począwszy od dnia, kiedy Kasia zadzwoniła do nas ze słowami: „zróbmy to”, aż do niedzielnego kiermaszu emocje były ogromne. Towarzyszyła nam obawa, że coś nie wyjdzie a jednocześnie w sercu głęboko wierzyliśmy w to, że się uda.

I udało się ❤ Już od samego rana widzieliśmy Wasze uśmiechy, Wasze otwarte serca… . Słowa: – Będzie dobrze! Dacie radę! Robicie coś ważnego! – pozostaną nam w głowie na zawsze.

Dziękujemy Wójtowi Gminy Brzeziny – Panu Markowi Cieślarczykowi, że zaufał naszym pomysłom, że stanął „po naszej stronie”, że pomysł powstania tej inicjatywy jest bliski jego sercu i że towarzyszy nam zarówno podczas środowych spotkań, jak i niedzielnego kiermaszu.

Dziękujemy Księdzu Kanonikowi Robertowi Wardęckiemu, Proboszczowi naszej parafii za okazane serce, pomoc i przede wszystkim za piękne słowa skierowane do Rodziców podczas mszy. I za to, że wraz z Wójtem Gminy Brzeziny objął patronat nad inicjatywą Równo Ważnych.

Dziękujemy Pani Dyrektor Izabeli Wiśniewskiej za pomoc w rozpowszechnieniu informacji dotyczącej naszej niedzielnej inicjatywy, jak też za utworzenie podstrony “RÓWNO WAŻNI”na Brzezińskie Centrum Kultury i Biblioteka

Dziękujemy Pani Agnieszce Skrok za piękne zdjęcia naszych podopiecznych. Serduchowe tablo, które mogliście Państwo zobaczyć podczas mszy, na ołtarzu to właśnie dzieło Agi, którą tytułujemy teraz nadwornym fotografem Równoważnych. Zdjęcia poniżej to również sprawka Aguli ❤️ Wyłapała przepiękne i wyjątkowe momenty ❤️

Dziękujemy dziewczynom z Dzienny Dom i Klub Senior+ “Lawendowy Zakątek” w Brzezinach, Alinie Skrok i Elżbiecie Łazarek, że tak pięknie wraz z podopiecznymi włączyły się do naszej niedzielnej akcji. Tytuł nadany dziewczynom po kiermaszu to „pączkowi kurierzy”.

I jeśli już o pączkach mowa… Pani Basiu i Pani Jolu! Jesteście niesamowite… Zapytań o Wasze pączki było tyle, że pewnie skończyłybyście je piec dopiero dzisiaj gdybyśmy chcieli obdzielić wszystkich. 300 sztuk pączków rozeszło się w momencie, kiedy tylko „pączkowi kurierzy” pojawiali się na placu ❤ Dziewczyny już obiecały, że zwiększają siły na kolejne nasze wydarzenie.

Dziękujemy Pani Kasi Siewieja za to, że stała się zapalnikiem i mobilizacją, że zwołała nas w jedno miejsce i powiedziała – Działajcie!

Dziękujemy strażakom, którzy dzielnie od bardzo wczesnych godzin porannych przygotowywali namioty i stoiska. Dziękujemy Brzezińscy Krewniacy za to, że byliście z nami … I za to, że nadal chcecie łączyć siły z Równoważnymi podczas kolejnych swoich akcji krwiodawstwa.

Dziękujemy też Ani Staszak i Paulince Wiertelak, które swoimi występami uświetniły mszę świętą. Wzruszyłyście nas dobierając utwory tak, że poruszyłyście w naszych sercach emocje, które czasami są ukryte przed światem, ale towarzyszą nam każdego dnia.

Dziękujemy wszystkim tym osobom, bez których ta grupa by nie powstała. Dziękujemy, że jesteście z nami i wspieracie nas każdego dnia napływającymi na stronę Równoważnych wiadomościami.
To znaczy dla nas bardzo wiele ❤

________________________________________

Kochani… Całym sercem i z wielką radością zapraszamy Was na Kiermasz 🍀♥️ Ciasto, które zagości na Waszych niedzielnych stołach będzie swego rodzaju symbolem . Symbolem integracji ❤️ Czekamy na Was z uśmiechami dzieci… Z gorącymi sercami Rodziców, którzy przeszli niejedno, a jednocześnie zachowują pogodę ducha… Będziemy rozmawiać i rozgrzewać serducha ciepłą herbatką z najlepszymi pączkami pod słońcem ❤️ Bądźcie z nami ❤️Poznajmy się ♥️