EMISJA GŁOSU, ŚPIEW ESTRADOWY, ZESPOŁY MUZYCZNE, GRA NA INSTRUMENTACH

Nasze zajęcia wokalne w roku kulturalnym 2023/24 wystartowały w połowie września … Zachęcamy do podglądania, jak wyglądają, i jak rozwijają się wokalistki i wokaliści, bo w gronie jest jeden wokalista – Nikodem.

Talenty wokalne w odsłonach audiovideo … – BRZEZIŃSKIE CENTRUM KULTURY I BIBLIOTEKA (brzeziny-centrumkultury.pl)

Zachęcamy do podejrzenia (posłuchania) nagrań z naszych codziennych zajęć emisji głosu … Wszystkie prezentacje w poniższej publikacji:

🥰 Zajęcia wokalne – październik 2023. Agatka Marszałek. Cudne spotkanie z muzyką i wrażliwą duszyczką … to piękny czas … to piękna praca … to radość widzieć rozwój i emocjonalność, która wyziera z każdej wyśpiewanej frazy … To nasza Agatka w repertuarze Krystyny Prońko …❣️ ❣️❣️❣️

W czwartki spotykamy się z Anią i Maksem… .Nagraliśmy w naszym CK wczoraj szaloną piosenkę, którą Ania lubi śpiewać. I choć skupiamy się teraz na “Bohaterze” z rep. Małego TGD to do “Szalonych nastek” chętnie wracamy – rozgrzewając aparat głosowy. Brawo Ania ❤️❤️❤️Czysta radość ❣️❣️❣️

————————————————————————————————

Projekt Wokalny zrealizowany podczas jednej Próby:

W sobotę 12 marca 2022 r. zakończyliśmy realizację “szybkiego” projektu edukacyjnego, muzycznego, który zrealizować chcieliśmy w geście solidarności z dziećmi z krainy. Pomysł zrodził się pod wpływem emocji, jakie nam towarzyszą w związku z krzywdą, jakiej doświadcza ludność cywilna w związku z napaścią Rosji na Ukrainę.

Tekst do muzyki Beaty Kozidrak “Co mi Panie dasz” napisała Dyrektor Izabela Wiśniewska. Tekst w linku: PRAWO DO POKOJU

Film zrealizowano w warunkach niestudyjnych. Każdy uczestnik zajęć wokalnych nagrywany był w pojedynkę, stąd brak “idealności” w wykonaniach partii wspólnych, jednak uważamy, że szczytny cel został zrealizowany w 100 procentach.

W Projekcie udział wzięły:

  • Agata Marszałek
  • Agata Małecka
  • Magdalena Łazarek
  • Nadia Jaśkiewicz
  • Julia Langa

Taką publikację pokazaliśmy na naszym FB:
Trudny i niespokojny czas trwającej wojny u polskich sąsiadów – w Ukrainie – stał się w naszym Centrum Kultury tematem przewodnim ostatnich zajęć wokalnych. Nasza muzycznie uzdolniona młodzież nagrała clip – protest przeciwko temu, co przeżywają ukraińskie dzieci. Prezentujmy ten materiał edukacyjny. Gratulujemy naszym Wokalistom i dziękujemy za otwartość i Waszą wrażliwość. Podczas nagrań (nie w studio a w naszych prostych warunkach – stąd czasem nie do końca zestawione głosy) wykazaliście się wszyscy ogromnym zaangażowaniem (materiał przygotowany podczas jednej próby) i dzięki temu już dziś możemy publiczność poruszyć Waszym dziełem. Bardzo dziękuję za Waszą postawę. Praca z Wami to ogromna przyjemność. 
Polecam obejrzenie materiału filmowego:

kliknij: Facebook

ZAJĘCIA WOKALNE TRWAJĄ JUŻ KILKA MIESIĘCY.
Efekty zajęć są widoczne (a właściwie słyszalne) podczas organizowanych w Centrum Kultury imprez i podsumowań. Poniżej kilka prezentacji.

Finał 30. WOŚP
Występ – support Agatki Marszałek przed Koncertem Kolęd w dniu 19.12.2021r.

INSTRUKTOR PROWADZĄCY ZAJĘCIA
IZABELA WIŚNIEWSKA

Zajęcia indywidualne w terminie ustalanym z uczestnikiem.

Doskonalenie warsztatu wokalnego, pozyskanie wiedzy i nabywanie umiejętności z zakresu prawidłowej emisji głosu, śpiew estradowy, przygotowanie do udziału w konkursach i prezentacjach, to główne założenia prowadzonych w Centrum Kultury zajęć muzycznych.

Niestety na ten moment nie mam już miejsc na zajęcia indywidualne, zależy mi na utworzeniu zespołów, ale proszę mimo wszystko o sygnały, że ktoś jest chętny, jeśli się uda, spróbujemy na to coś zaradzić… .

W zajęciach – mimo, iż rozpoczęły się w połowie maja – tuż przed wakacjami uczestniczy już dziesięcioro wokalistów: Agatka Marszałek, Ania Malinowska, Julka Langa, Julitka Kubiak. Gabrysia Kupajczyk, Alicja Wróblewska, Julia Kubiak, Agata Małecka, Madzia Łazarek i Nikodem Gawełek. Oczywiście okazało się, że mimo, iż każdy z nich ma różne (mniejsze lub większe) doświadczenia wokalne, to reprezentują grupę bardzo uzdolnionych, muzykalnych, zaangażowanych i chętnych do poznawania technik wokalnych – a przy tym przesympatycznych osób.

Poniżej zdjęcia tych wspaniałych Artystów (tylko jeszcze przez chwilę – amatorów) 🙂

ZAPRASZAMY !!!