Smaki LGD z naszym udziałem :-)

Aktualnosci

Podczas imprezy SMAKI LGD organizowanej przez Stowarzyszenie DŁUGOSZ KRÓLEWSKI i GMINĘ BRZEZINY prezentowały się nasze Brzezińskie Zespoły, którym gorąco gratulujemy występu … . 👍👍👍

Zespoły naszego Centrum Kultury reprezentując współorganizatora miały przyjemność występować i rozbawić publiczność jako pierwsze, skoczna muzyka (pod nogę) Kapeli Ludowej Brzeziny oraz melodyjność przyśpiewek ludowych w wykonaniu Pań z Zespołu Pieśni Brzezinianki to mocny akcent brzezińskiego “kolorowego” folkloru. Zespoły od lat rozsławiają imię naszej Gminy w powiecie, województwie i w kraju. To piękna tradycja warta kultywowania ‼️

Dostojnym i uroczystym a także ważnym dla mieszkańców gminy akcentem imprezy był moment złożenia przez Pana Marka Cieślarczyka – Wójta Gminy Brzeziny na ręce goszczącej w tym dniu w Brzezinach Pani Minister Marleny Maląg podziękowania za potężne (wielomilionowe) środki finansowe, jakie udało się pozyskać Panu Markowi Cieślarczykowi i załodze Urzędu Gminy od rządu na inwestycje w naszej Gminie‼️‼️‼️‼️

Nie zabrakło też możliwości na okazanie serca i gestu wsparcia dla chorej na SMA1 Jagódki. Pamiętajmy o niej, bo czas płynie nieubłagalnie szybko, a pieniążków wciąż nie jest wystarczająco. Jagoda Michalak – zbiórka charytatywna | Siepomaga.pl – POMAGAJMY !!!!!!