BARON CYGAŃSKI – Zaproszenie !!!

Szanowni Mieszkańcy Gminy Brzeziny!
Kierowani nadzieją, że nasz październikowy wyjazd na musical PRETTY WOMEN (Teatr Muzyczny w Łodzi) był dla Was czasem spędzonym przyjemnie i w doborowym – zaprzyjaźnionym – towarzystwie, pragniemy zaprosić Was tym razem do Teatru Wielkiego w Łodzi.
Zapraszamy do udziału w przepięknym i widowiskowym wydarzeniu świata kolorowych, światowych operetek – Baron Cygański – Johanna Straussa !

Przypominamy tylko nieskromnie, że poprzedni wyjazd cieszył się tak dużym zainteresowaniem, że w trzy dni od dnia ogłoszenia informacji rozsprzedały się wszystkie bilety i tylko dzięki uprzejmości pracowników Teatru udało się dokupić pewną ilość biletów… Nie zwlekajmy z decyzjami. Zawsze można bilet wykorzystać (w przypadku niemożności skorzystania) jako podarunek dla kogoś innego…
Zapraszamy gorąc do zakupu biletów i wyjazdu z nami.