Animacje na wakacje!

Aktualizacja- środa godz. 8.00:

Zgodnie z zapowiedzią uszczegóławiamy zaproszenie na wycieczki organizowane w ramach letniej akcji ANIMACJE NA WAKACJE:

3 sierpnia 2022 r. – WYJAZD DO MUZEUM HISTORII PRZEMYSŁU
W OPATÓWKU (zbiórka przed Centrum Kultury – godz. 9.30) na warsztaty graficzne. Grupa – 20 osób, koszt wyjazdu – warsztatu 10 zł.

12 sierpnia 2022 r. WYJAZD DO GOŁUCHOWA (zbiórka przed Centrum Kultury – godz. 9.30) i zwiedzanie gołuchowskich atrakcji; wyjazd do KINA HELIOS (Galeria Amber) na seans filmowy “NIEZGASZALNI” – koszt wyjazdu 40 zł (z biletami wstępu). Grupa – 40 osób.

Gorący wakacyjny czas wciąż trwa🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞, a my w ferworze przygotowań do kolejnych wydarzeń lata 2022 nie zapominamy o najmłodszych naszych Odbiorcach … 😀😀😀😀Podobnie jak w minionym roku, tak i teraz zapraszamy do letniej aktywności z nami – z Waszym Centrum Kultury … 🔴🟢🟠Zanim przyjdziecie z rodzicami 👨‍👩‍👦‍👦👩‍👩‍👧‍👧👨‍👩‍👧‍👧 na dożynkowe hulanki🥖🥖🌽 spotkajmy się w naszej „bazie” na 1000-lecia 10 w Brzezinach – oczywiście. Zapisy od jutra‼️ wycieczkowe szczegóły w środę.