Spotkanie uczniów z Sobiesęk z pracownikami kultury …

Brzezińskie Centrum Kultury i Biblioteka gościło niezwykle sympatyczną grupę przedszkolaków i uczniów ze Szkoły Podstawowej w Sobiesękach. W bibliotece dzieci i nauczycieli powitały Panie Agata Wojtas i Marta Filipczak. Biblioteka to miejsce w którym dzieci mogły poczuć magię świata książki. Tylko u nas znajdą przepięknie wydane tytuły, które oczarują każdego małego czytelnika. Rozmawialiśmy także o zasadach korzystania z księgozbioru i funkcjonowania biblioteki. Po tej dawce wiedzy przeszliśmy do sali widowiskowej, która zrobiła na małych gościach duże wrażenie. Jej możliwości zaprezentowała Dyrektor Centrum Kultury Pani Izabela Wiśniewska. Dzieci mogły również spróbować swoich sił przy mikrofonie. Chętnych nie brakowało, więc jest szansa, że wkrótce pojawi się u nas kolejna grupa talentów wokalnych. Ostatnim punktem wizyty były odwiedziny pracowni plastycznej. Tutaj swoje pasje twórcze rozwijają ich rówieśnicy i starsi koledzy.

Bardzo dziękujemy za przemiłe spotkanie oraz wspaniałą kwiatową kompozycję, która teraz zdobi czytelnię.